بی شرح

 

 سلام

      اینبار برخلاف همیشه حسی من رو از نوشتن گزارش منع کرده، ولی لازم می دونم از دوستانی که در بر پائی این جمع زحمت زیادی کشیدند واقعآ تشکر کنم.

   

 

 آقای عزیزالهی همه رو شیرین کام کرد.

  

 

 

 

 انتظار حرکت

 

باید بریم

 

...

  

...

 اینها مگه با گروه نیستند؟!

 !!!!!!!

 

 

 

 آخرش خنده راهنما رو دیدیم.

 بفرما

 

 

حالش رو ببر...

به به...

 اینم هندونه خوری آخر کار.

      از همه دوستان بابت ناهماهنگی خودم با گروه عذر می خوام، آخه برای کسی که تقریبآ میشه گفت بیشتر برنامه هاش رو با حداکثر دو یا سه نفر اجرا کرده هماهنگی خوبی با گروه بزرگ نمی تونه داشته باشه و چون همیشه برای اجرای برنامه های انفرادی که قریب به اتفاق برنامه هاش رو تشکیل میدند مجبور بوده خودش تصمیم گیرنده باشه، تک تک تصمیمات اجرا شده در گروه رو به صورت یه علامت سوال می بینه و برای رسیدن به جوابش از مجریان و تصمیم گیرنده ها انتظار جواب داره، نمی دونم شاید انتظار بیجائی باشه ولی به هر صورت خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا بتونم دوستان وبلاگ نویس رو از نزدیک ببینم، باهاشون حرف بزنم و در طبیعت بودن رو علاوه بر نوشته ها در کوه هم تجربه کنم.

     با توجه به اینکه برای سفر زیبائی در حال آماده شدن هستم لذا ضمن طلب حلالیت از همه تون اعلام می کنم که تا اوایل مهر امکان گذاشتن پست جدید برام مقدور نیست.ضمنآ هنوز یادم نرفته بگم که بعضی از عکس ها رو به توصیه یکی از همنوردان عزیز درون پست نگذاشتم ولی در اولین فرصتی که حاصلم بشه به آدرس ها ایمیل می کنم.

 شاد باشین

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 29 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

با گزارش دماوند بروزم

سجاد

سلام احسان جان حالت چطوره اميدوارم که خوب باشی . عکسا خيلی با حالن . تورو خدا سيديشون کن واسم پست کن . يا حق (سر فراز و بر فراز)

تازه کار

سلام بی معرفت عزیز. پس چی شد این عکسها که قولش رو داده بود. خوب بود اگه عکسها بطور اتفاقی عکسها پاک می شد خوب بود؟ راستی شنیدم بعضیها حاجی شدند .... مارم دعا کن.

آنا

احسان هنوز برنگشتی؟ تو مکه کافی نت نداره مگه؟ فکر نميکنم رفتن به کافی نت با لباس احرام محرم شدنتو باطل کنه !!

مليکا

درود آقا احسان... عکسهای زيباييه! خوش به حالتون، کاش من هم بودم.ولی خوب دوستان به جای ما! خيلی وقته که افتخار ندادید به فانوس کوچکم سری بزنيد... با مطلبی در مورد آتشفشان ها به روزم. شاداب باشيد و پيروز.

کلماتی از يک کوهنورد

دوست عزيزم سلام .... خيلي خوشحالم كه بازم فرصتي پيش اومد تا براي شما بنويسم ... خوشحالم كه تونستم بازم بيام به كلبت بعد از حدود چند روزی که رفتم تفتان و گزارشم رو درج کردم فرصت نشد به شما بگویم چون موقع آپ کردنم مواجه شد با صعودی دیگر به دماوند خوب الان هم اومدم عذر خواهی کنم هم به شما بگویم آپ جدیدی در مورد دماوند شده خوشحال ميشم اگه بفهمم نوشته هامو خوندي .... و خوشحالتر وقتي نظرتو بخونم منتظر حضور زیبا رنگت هستم تا بعد آرزومند آرزو های شما ...... مرتضی صالحی